Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Payallar Temizlik Şirketleri

Payallar Temizlik Şirketleri

Payallar Temizlik Şirketleri

Payallar temizlik şirketleri olarak, insan yaşam formunu oluşturduğundan bu yana temizliğin hayatımızdaki yerini biliyoruz.  Öyle ki insan yaşamın başlangıcından bu yana temiz ve ferah ortamlar edinme gereksinimi duymuştur. Bunun için geliştirdiği teknoloji sayesinde; daha temizi, daha ferahını sunma adına hep arayış içinde olmuştur. Bizler de müşterilerimize temizlik ve ferahı tüm yaşam ünitelerine yerleştirmek üzere yola çıktık. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti felsefesini çalışma prensibimiz haline getirdik. Şirket kalite prensiplerimizden bazılar şunlardır:

 • Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak,
 • Teknolojiyi çok iyi takip ederek, müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlamak,
 • Sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretmek,
 • Müşterilerimize temiz, ferah ve hijyenik ortamlar sunmak,
 • Tüm çalışanlarımızı kalite bilinci konusunda eğitmek,
 • Hizmet sonrası destek bağlantımıza kesintisiz devam etmek,
 • Yenilikleri takip ederek, çalışanlarımızı ve hizmetimizi en iyiye odaklamak,

Payallar temizlik firmaları olarak hedefimizi müşterilerimizin temizlik ve hijyeni üzerine kurmuş bir firmayız. Çalışanlarımız ve müşterilerimizle bir ekip ruhu içerisinde kaliteli hizmet için en iyiye ulaşmak adına kendimizle yarışıyoruz.

Payallar Ev Temizliği

Payallar ev temizliği hizmeti verirken sizlerin sağlığı ve konforuna verdiğimiz önemi en üst düzeyde tutuyoruz. Ev temizliğine başlarken bakteriyel açıdan en düşük yerlerden başlarız. Pencereler, camlar, salon, odalar, ve daha sonra mutfak ve dolap üstü altı ve dolap içleri temizliği yapıyoruz. Zeminlerin temizliğinden sonra giriş  temizliklerini yapıyoruz. Son olarak tuvalet ve lavabo temizliği ile ev temizliğinizi sonlandırıyoruz.

Payallar ev temizlik şirketleri olarak ev temizliğinde kullandığımız malzemeleri de kullanım yerlerine göre ayırmaktayız. Banyo ve tuvaletlerde; çamaşır suyu vb. aşındırıcı kimyasal malzemeler, mutfaklarda; yarı aşındırıcı fakat yüksek çözücü malzemeler, zeminde ahşap parkeye zarar vermeyecek kir çözücüler, mobilya ve camlar için aşındırıcı olmayan, alkali deterjanlar kullanıyoruz.

Ev temizliğinde en önemli unsur temizliğin yanında yeterince hijyenin sağlanıp sağlanmamasıdır. Bizlerde Payallar ev temizlik firmaları olarak, tüm yaşam birimlerinizin malzemelerini ayrı kullanıyoruz. Böylelikle bakteri taşınmasının önüne geçiyoruz. Bir mekândan diğerine kesinlikle bakteri taşınmasına müsaade etmiyoruz. Bizler temizliği bitirdiğimizde;

 • Eviniz tozdan, kirden ve lekeden arınmış olacaktır.
 • Ev tozlarının oluşturduğu kokudan arınmış olacaktır.
 • Tüm eviniz bakterilerden ve akarlardan temizlenip hijyenik olacaktır.

Sizlerin de sağlığınız açısından, ayda en az bir defa tüm evinizin temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Payallar Ofis Temizliği

İş hayatında ofisler firmaların vitrinleridir. Hal böyle olunca temizliği, düzeni, şıklığı oldukça önemlidir. Ayrıca birçok insanın aynı alanda bulunduğu ve çalıştığı, birçok insanında ziyaret ettiği kalabalık mekânlardır. Dolayısıyla hem sağlığımız açısından, hem ofislerinizin düzeni ve konforu açısından temizliği, hijyeni çok önemlidir.

Ofis temizliğinde yaptığımız işleri sınıflandırırsak; ofis genel temizliği, banyo ve tuvalet temizliği, bilgisayar temizliği, süpürme ve çöp toplama, camların temizliği, tüm ofisin dezenfekte edilmesi şeklinde sayabiliriz. Ofis temizliği denildiğinde aklınıza sadece masaların veya ofis malzemelerin tozların alınması gelmemelidir. Payallar ofis temizliği olarak ofisinizi, ofis malzemelerini, tüm mobilya ve koltuk takımlarını, cam, kapı ve zemin dâhil olmak üzere tüm yüzeylerinizin temizliğini ve hijyenini sağlıyoruz.

Ofis temizliği yapım aşamalarımızı;

 • Çöp kovalarının boşaltılıp, değiştirilmesi,
 • 50 cm ile 2 metre arası tüm düz yüzeylerin temizlenmesi,
 • Telefon temizliğinin yapılması,
 • Masa üstlerinin temizliğinin yapılması,
 • Ofis mobilyalarının temizlenmesi,
 • Zemin temizliğinin yapılması,
 • Son kontrollerin yapılarak ofisin teslim edilmesi olarak sıralayabiliriz.

Temizlik sırasında, kullandığımız malzemelerin ayrı gruplarda olmasına özen gösteriyoruz. Telefon temizliğinde kullandığımız temizlik malzemelerini, cam yada tablo temizliğinde kullanmıyoruz. Zemin temizliğinde kullanılan malzemeleri ofis mobilyalarında kullanmıyoruz. Dolayısıyla temizliği en iyi şekilde yapıyor ve hijyenin de maksimum seviyede tutulmasına özen gösteriyoruz.

Seçtiğimiz kimyasal çözeltileri ve dezenfektanları ofis malzemelerinize ve mobilyalarınıza zarar vermeyen içeriklerden seçiyoruz. Sizlerin adına gerekli tüm özeni gösteren firmamıza, Payallar temizlik firmaları arasından iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Payallar Nobel Temizlik Şirketi

Temizlik hizmeti alma ihtiyacı duyduğunuzda Alanya Payallar’da temizlik firmaları arasında Payallar Nobel Temizlik Şirketi firmasını da görebilirsiniz. Kuruluş ve çalışma prensibi olarak kaliteli hizmet, konforlu ve temiz yaşam sunumu, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı belirlemiş firmamıza iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği, otel, pansiyon, restoran temizliği gibi birçok alandan hizmet vermekteyiz.

İnsan sağlığını ön planda tuttuğumuz hizmet politikamızda temizliğinizin ve sağlığınızın kesintisiz devamlılığı bizler için önemlidir. Profesyonel bir ekiple, teknolojik ekipmanlarla, hızlı ve kaliteli hizmet prensibiyle yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.  Temizlik hizmetimiz sırasında önceliğimiz sağlığınız olduğundan, birinci sınıf temizlik malzemeleri, çözeltiler ve arındırıcılar kullanıyoruz.

Gruplamalara ayırdığımız temizlik sınıflarının malzemelerini kesinlikle diğer grupta kullanmıyoruz. Ayrıca eşyalarınıza ve cihazlarınıza maksimum özeni gösteriyor, zararlı kimyasallar kullanmıyoruz. Özellikle pandemi döneminde hijyenin önemini tüm insanlık tekrar kavramış durumdadır. Bizlerde temizlik işlemimizi arındırıcılar kullanarak sonlandırıyoruz.

Tüm yaşam üniteleriniz dezenfekte edilerek temizlik işlemi sonlandırılmaktadır. Ofis ve ev mobilyalarınız vakumlu buhar makinaları ile özenle temizlenmektedir. Cam, tablo, ayna, biblo, vazo gibi kırılabilir ve kıymetli eşyalarınız, özenle uygun temizlik malzemeleri ile itina ile temizlenmektedir. Eviniz, ofisiniz ya da işyeriniz en az sizin kadar korunarak, dikkatle temizlenmektedir. Firmamız Alanya Payallar bölgesinde hizmet veren Nobel Temizlik Şirketi tüm temizlik işlerinizde hizmetinizdedir. Temiz, sağlıklı, mutlu bir geleceği Payallar temizlik şirketleri arasından Nobel Temizlik olarak birlikte kuralım.

Call Now ButtonHemen Ara