Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Antalya Yat ve Tekne Temizliği

Antalya Yat ve Tekne Temizliği

Antalya Yat ve Tekne Temizliği

Antalya yat ve tekne temizliği Nobel Temizlik firması olarak yaşadığınız ve kullandığınız alanlar için temizlik hizmeti sunmaktayız. Yapım aşamasının her anı çok önemli olan yat ve tekneleriniz için en iyi temizlik hizmetini vermek ve siz müşterilerimizi memnun etmek adına her geçen gün daha fazla çalışmaktayız.

Yat ve tekneler lüks sınıf diye adlandırdığımız deniz taşıtlarıdır. Üretim aşamasının her anında en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Bundan dolayı bizler de ihtiyaç duyduğunuz her anda gerekli hizmeti sizler için vermekteyiz.

Sürekli deniz içerisinde bulunan yat ve tekneler zaman içerisinde oksitlenmeye başlar. Dış yüzeyi yosun kaplanır, camları deniz tuzunun etkisiyle lekelenir hatta sararmalar meydana gelir. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak veya yeniden oluşmasını geciktirmek için deniz taşıtlarına özel malzemeler kullanmaktayız.Doğru malzeme ile yapılan temizlik yat ve teknelerinizin ilk günkü gibi tertemiz olmasına olanak sağlar.

Antalya yat ve tekne temizliği şirketi olarak sizin keyif aldığınız ve yaşam döngünüzü oluşturduğunuz alanlarda hizmet vererek daha temiz bir ortam yaratmayı amaçlarız. Tekne ve yat temizliği için deneyimli ve profesyonel ekibimiz gerektiğinden daha fazla çalışarak sizleri mutlu etmeyi amaçlar.

Antalya Yat ve Tekne Temizliği Önemi

Tekne ve yatlar denizde kullanılan taşıtlar olduğundan dolayı temizliği oldukça önemlidir. Denizin içindeki tuzlu su, içerdiği materyallerden dolayı tekne ve yatınıza zarar verme ihtimali yüksek bileşenlerden oluşmaktadır.

Antalya bölgesinde hizmet veren Nobel Temizlik şirketi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yat ve tekne üretim aşamaları ve kullanılan malzemeler dolayısıyla fiyatları oldukça yüksek olan araçlardır. Dış kaplamaları özel boyalar kullanılarak kaplanmasının yanı sıra iç kısmı da özel ölçülerle yapılmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı yat ve teknelere en iyi temizlik malzemeleri kullanarak doğru bir şekilde temizlik yapılmalıdır.

Firma olarak bizler kimyasaldan uzak, içeriği tamamen temiz olan, yat ve tekne boya, güverte, iç aksam, ahşap, iç mekândaki halılar, kaplama alanları gibi bölgelere uygun malzemeler kullanarak işlemi gerçekleştirmekteyiz. Örneğin güverte ahşap malzemeden üretilmektedir. Bunun için özel olarak kullandığımız ahşap zemin deterjanını köpürterek yumuşak uçlu bir fırça yardımıyla dairesel olarak temizleriz. Çizik oluşturmaması adına sert fırçalar kullanmamaktayız. Fırça yerine bazı bölgelerde sünger de kullanılmaktadır. Yat ve tekne temizliklerinde deterjanla temizleme sonrası bölge bol su ile yıkanarak durulanmalıdır.

Antalya yat ve tekne temizliği bizler için oldukça dikkatli olduğumuz bir konudur. Sizleri memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Antalya Yat Temizliği

Hepimizin bildiği üzere yat olarak adlandırılan deniz araçları lüks araçlar sınıfına girmektedir. Bu araçlar kişiye özel üretildiği gibi hazır olarak da satın alınabilmektedir.

Son zamanlarda pandeminin de etkisiyle daha izole hayat tarzını benimsemiş bulunmaktayız. Kalabalık ortamlara girmeden insan yoğunluğunun az olduğu bölgeleri tercih etmekteyiz. Bundan dolayı son zamanlarda yat içerisinde yaşayan insan sayısında gözle görüşür bir artış sezilmiştir. Bizler de sizlerin yatları ev olarak kullanmasına bağlı olarak yat temizliğine daha fazla önem vermeye başladık. Çünkü yatlar artık araç olmaktan ziyade çoğu insanın evi olmuştur. Bundan dolayı temizliği doğru bir şekilde yapmak sizlere hijyenik bir ortam yaratmak bizler için önceliktir.

Antalya yat temizliğinde temizlik aşamalarını sıralayacak olursak;

 • Güverte temizliği
 • İç Mekân Temizliği
 • Camların Temizliği
 • Mutfak ve Banyo Temizliği
 • Dış Yüzey Temizliği

Yatların temizliği zor ve zahmetli bir iştir. Firma olarak yat temizliğini yapmak için öncelikle güverte bölümünü seçeriz. Güverte temizliğini yapmak için uygun olan malzemeler itinayla kullanılarak durulama işlemine geçilmektedir. Bu bölgede durulama işleminde dış kısma su akması doğaldır. Herhangi bir kalıntı kalmaması için yatın dış kısmı en son temizlenmektedir. Antalya yat temizliği firması olarak lüks malzemelerden üretilen yatların temizliğini en iyi ve doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Antalya Tekne Temizliği

Antalya tekne temizliği sizlerin ihtiyacı olan temizlik hizmetlerini tamamen karşılamaktadır. Bilindiği üzere tekneler de yatlar gibi denizde kullanılan deniz araçlarından bir tanesidir. Bundan dolayı tekne yüzeyinde yosun ve küf oluşması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur.

Antalya temizlik şirketi olarak teknenizi özel deterjanlarımızla ve ekipmanlarımızla temizlemekteyiz. Tekne yüzeyi genel olarak ahşap malzemeden üretildiğinden dolayı çizmeden temizlik yapılması oldukça önemlidir. Bundan dolayı temizlikte kimyasal kullanılmayan özel ahşap temizleyiciler kullanılmaktadır. Bu deterjanların yanı sıra yumuşak uçlu fırça ile dairesel olarak köpürtülerek yüzey dezenfekte edilmelidir. Daha sonra yüzeyde durulama yapılmaktadır.

Teknelerin iç kısımları küçük olduğundan dolayı temizliği oldukça önemlidir. Kirli ve dağınık alanlar insanların psikolojisini olumsuz olarak etkilemektedir. Firmamız tarafından yapılan temizlik işlemi sonrası mekân küçük olsa bile ferahlık sağlanmaktadır. Bu sayede yaşam alanları daha iyi hale gelmektedir.

Tekne iç kısımlarında yapılan işlemler;

 • Halı ve zemin temizliği
 • Yatak havalandırılması ve akarların temizlenmesi,
 • Odada bulunan gardrop, sehpa, komodin gibi ürünlerin silinmesi,
 • Kapıların silinmesi,
 • Duvarların silinmesi
 • Mutfak dolap kapaklarının silinmesi,
 • Mutfak masası ve tezgahın silinmesi,
 • Tuvalet ve lavaboların ovulması gibi işlemler yapılmaktadır.

Bunun haricinde camlar temizlenmektedir. Tekne camlarında deniz tuzunun etkisiyle lekelenmeler meydana gelir ve sararmalar oluşur. Şirketimiz profesyonel ekibiyle oluşan bu lekeleri kolay ve hızlı bir şekilde çıkarmaktadır.

Tekne temizliği kullanılan materyaller sebebiyle özel bir hizmet gerektirmektedir. Firma olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamak temel amacımız olmuştur.

Antalya Yat ve Tekne Temizliği Hizmeti

Antalya yat ve tekne temizliği hizmeti her geçen gün kendini geliştiren yapısı sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Temizlik şirketimiz yıllardır edindiği tecrübelerle doğru yüzeye doğru malzeme kullanarak sizlerin sahip olduğu yat ve teknelerinize kolay ve etkili temizlik hizmeti sunmaktadır. Tekne ve yatlarınız için özel hizmetler sunarak vakit geçirdiğiniz alanları daha temiz ve hijyenik hale getirmektedir.Şirketimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak sizlerle olan çalışmaları sürekli hale getirmeyi amaç edinmiştir.

Antalya temizlik şirketleri bölgesel olarak yat ve tekne temizliğin oldukça sık yapıldığı bir bölgededir. Firma olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için her geçen gün daha fazla çalışmaktayız.

Yukarıda da değindiğimiz gibi yat ve tekne temizliği oldukça zor ve profesyonel işlemler gerektiren bir temizlik çeşididir. Bundan dolayı da uzman ekiplerle yapılası uygundur. Antalya Nobel temizlik şirketi olarak kaliteli malzemelerle size en iyi hizmeti sunmaktayız.

İyi bir temizlik sayesinde mevcut alanlar temizlendiği gibi kullandığımız malzemeler sayesinde daha sonra oluşabilecek toz, kir ve yosunlaşmanın da önüne geçilmektedir. Antalya temizlik şirketi olarak her zaman en iyi hizmeti sizler için vermekteyiz.

Call Now ButtonHemen Ara