Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Antalya Villa Temizliği

Antalya Villa Temizliği

Antalya Villa Temizliği

Antalya villa temizliği hizmeti veren firmamız Nobel Temizlik sizlerin özel yaşam alanlarını en uygun şekilde temizlemek için çalışır. Yılların getirdiği deneyim ve birikimle villa temizliğinizi en iyi şekilde yaparız. Kullandığımız ürünler piyasanın en kaliteli temizlik ürünleridir.

Temiz evler insanı her daim mutlu etmektedir. Kirli ve dağınık evler insanları psikolojik olarak huzursuz etmektedir. Temizlik yapılan evlerde dağınıklık ortadan kalkarak daha ferah bir ortam sağlanmaktadır. Akşam yorgun bir şekilde evinize geldikten sonra evinizi temizlemekle uğraşmayıp temiz evinizin tadını çıkarmanız mümkün. Ayrıca uzmanların araştırmaları neticesinde temiz ev insanları dinlendiren bir etkendir.Temiz bir ortamda keyifle vakit geçirebileceğiniz gibi arkadaş ve akrabalarınızı da gönül rahatlığıyla villanızda ağırlayabilirsiniz.

Antalya villa temizliği konusunda hizmet veren Nobel Temizlik firmamız profesyonel ekibi ve yıllardır edinmiş olduğu tecrübesi sayesinde her zaman en iyi hizmeti vermekle mükelleftir.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villa temizliği yüz ölçümü olarak diğer dairelerden daha geniş alana sahip konutlardır. Bu sebeple içerisindeki oda sayısı da fazladır. Villa temizliğinin en önemli kriterleri fazla odaya sahip bu evlerin temizliğinin profesyonel ekiplerle yapılmasıdır.

Villa temizliği için yaptığımız hizmetleri sıralayacak olursak;

  1. Villa mutfak temizliği: Villaların mutfakları normal apartman dairesine nazaran daha büyüktür. Bundan dolayı daha fazla mutfak dolabına sahiptir. Firmamız mutfağınızda bulunan bütün dolaplarınızı itinayla silmektedir. Ocak ve davlumbazda oluşan yağ kirleri özel deterjanlarımız sayesinde temizlenmektedir. Fırın iç ve dış temizliği de özel fırın temizleyicilerle silinmektedir. Mutfak zemini süpürülüp silinmektedir.
  2. Villa oda temizliği: Villalar oda sayısı en az 4 veya 5 olan evlerdir. Yatak odası, oturma odası, salon, yemek odası, çocuk odası gibi bölgeler temizlenmektedir. Odalardaki dolaplar ve komodinler silinerek, vitrin – dekorasyon ürünlerin tozu alınmaktadır. Yerlerde halı olan yerler süpürülmeli ardından parkeler özel ahşap temizleyicilerle silinmektedir.
  3. Villa banyo temizliği: Villalarda kat sayısına ve evin büyüklüğüne göre 2 veya daha fazla banyodan oluşmaktadır. Bu banyoların hepsinin kullanıldığını varsayarsak kısa sürede kirlenmektedir. Şirketimiz banyolarınızın lavabo ve tuvaletlerini dezenfektanlarla ovmaktadır. Fayanslar silinmekte, duşakabin silinmekte ve bol su ile yıkanmaktadır. Zemin de yüzey temizleyiciler ile temizlenmektedir.

Villaların en önemli temizlik konularından birisi de ev içerisindeki merdivenlerdir. Villa temizlik şirketleri olarak yukarıda yazdığımız unsurlara önem vererek temizliğinizi yapmaktayız.

Villa Temizliği Fiyatları

Antalya bölgesinde villa sirkülasyonu oldukça fazladır. Bu bölgede genellikle yazlık alanlar olduğu için misafir ağırlama olayı oldukça fazladır. Kışın boş olan evler yazları kalabalık olduğundan dolayı çabuk kirlenmekte ve temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Şirket olarak villalarınızda misafir sonrası temizlik hizmeti sunarak sizleri bu dertten kurtarmaktayız.Sık sık misafir ağırlanan evler genellikle geniş, ferah ve büyük evler yapılmakta ve tercih edilmektedir.

Genellikle çalışan, ev temizlemeye vakit bulamayan, hasta ve yaşlı kişiler temizlik şirketini seçmektedir. Villa temizliği evlerin büyük olmasından dolayı temizlemesi oldukça zor olan evlerdir. Firmamız sizlerin beklentileri doğrultusunda evlerinizi temizlerken güvenilir personelimize evlerinizi kolaylıkla hizmete açabilirsiniz.

Antalya villa temizliği firması Nobel Temizlik olarak hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de inşaat sonrası yapılan temizlik hizmetidir. Firmamız inşaat kalıntılarını en ince ayrıntısına kadar temizlemekte ve oturulacak düzeye getirmektedir. Bunun haricinde hizmet verdiğimiz bir diğer hizmette günlük veya haftalık olarak kiralanan villalarda firma lansmanları veya partiler yapılmaktadır. Şirketimiz parti sonrası temizlik hizmeti vererek evlerin tertemiz teslim edilmesini sağlamaktadır.

Villa ev temizliği fiyatı değişkenlik göstermektedir. Oda sayısı, metrekare, kat sayısı, banyo ve evdeki camlar göz önüne alınarak bir fiyat çalışması yapılmaktadır. Villa temizliğinde bahçe temizliği yapılacaksa firmamıza ayrıca belirtilmesi gerekir. Güncel fiyat listesi için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Antalya Villa Temizliği Yapan Firmalar

Antalya villa temizliği yapan firmalar olarak bölgemizde bulunan bütün villalara temizlik hizmeti vermekteyiz. Antalya bölgesi kalabalık ve turist yoğunluğunun oldukça yüksek olduğu bölgelerden birisidir. Bundan dolayı sürekli olarak kirlenen evlerde temizlik ihtiyacı hissedilmektedir.

Bunun yanında son zamanlarda pandeminin etkisiyle insanlar otelden ziyade villa tutmayı tercih etmektedir. Bu şekilde villa kiralayan birçok kişiye villa tutulduktan önce ve sonrasında temizlik hizmeti verilerek daha dezenfekte bir ortam sağlamaktayız. Villa temizliğinde öne çıkan detaylardan birisi de villa tarzı konutların genellikle çocuklu aileler tarafından tutulmasıdır.Müşterilerimiz, özellikle banyo ve mutfak temizliğinin iyi bir şekilde yapılmasını beklemektedir. Çocuklu ailelerin tercihi olan villalarda bahçe temizliği ve havuz kenarı temizliğini ön plana çıkmaktadır. Antalya temizlik şirketleri olarak sizlerin ve ailenizin sağlığını düşünerek evlerinizde ferah ve temiz bir ortam sağlamış oluyoruz. Villa temizliği nasıl yapılır sorusuna yukarıdaki yazımızda ayrıntılı olarak belirttik fakat şirketimizi ziyaret ederek veya telefonda ayrıntılı bilgi almanız da mümkündür.

Nobel Temizlikfirmamız villa temizliği konusunda uzman ekiplerle çalışmaktadır. Misafir sonrası veya kiralanan villalar için temizlik yapılmasının yanı sıra mesken olarak kullanmış olduğunuz villalarınızın günlük temizliği için de hizmet vermektedir. Rutin temizlikleriniz için de şirketimiz istediğiniz odaların temizliğini yapmaktadır.Antalya Nobel temizlik şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti vererek yıllarca süren bir çalışma şeklini benimsemekteyiz ve bunun için çalışmaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara