Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Antalya ev temizliği hizmeti sunan firmamız Nobel Temizlik ile hayalini kurduğunuz temizlik ile tanışabilirsiniz. Evlerimiz en anlamlı anların yaşandığı alanlardır. En sevinçli ve en hüzünlü anlarımız da hep evlerde olur. Bundan dolayı evlerimize yeteri kadar ilgi göstermemiz gerekir. Evlerimizin sahip olduğu hijyen bizlere de yansır. Özellikle yoğun geçen günlerimizde kendimize dinlenecek bir alan ararız.

Bunun için de temiz bir ortamın sağlanmış olması gerekir. Gerekli hijyene sahip evler, kişinin üzerinde olumlu bir hava yaratmaktadır. Fakat temizlik için çoğu zaman yeteri kadar müsait olamadığımız zamanlarda iyi bir temizlik şirketine başvurmamız gerekmektedir.

Nobel Temizlik olarak bu alanda bütün Antalya, ilçe ve semtlerine hizmet veriyoruz. Antalya profesyonel ev temizliği alanında sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı gaye edindik. Evlerinizin her alanını kaliteli ekipmanlarla ve birbirinden özel yöntemlerle temizliyoruz. Güven ve kalitenin adresi olan Nobel Temizlik ile siz de ferah bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz. Sizler de kısa bir araştırma yaparak firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı ev temizliği, yaşadığımız evlerde yapılan temizlik hizmetleridir. Bu temizlik modelinde eviniz ve eşyalarınız dahil her ortam titizlikle temizlenmektedir. Eşyalı ev temizliğinde dolapların silinmesi, masa ve sehpaların silinmesi, koltukların temizlenmesi, vitrin ve dekorasyon ürünlerin temizlenmesi, gardıropların silinmesi gibi günlük kullandığınız alanların temizlenmesi amaçlanmıştır.

Antalya günlük ev temizliği şirketi olarak yaşam alanlarınızı daha hijyenik bir hale getirmek için her geçen gün daha fazla çalışmaktayız. Bu doğrultuda birlikte olduğumuz uzman ekip sizin yerinize günlük ev işlerinizin yapılmasını üstlenmektedir. Günlük ev temizliği hizmetlerimizde evin genel temizliği haricinde evdeki eşyaların temizliği ön plana çıkmaktadır.

Eşyalı ev temizliğinde yapılması gereken günlük işler profesyonel ekibimizce itinayla yapılmaktadır. Hijyenik bir evde yapılması günlük olarak evin süpürülmesi, toz alınması, yerlerin ve camların silinmesi, mutfak dolaplarının ve tezgahının silinmesi, koltuk ve yatak altları gibi tozu içinde barındıran alanların temizlenmesi gibi hizmetler eşyalı ev temizliğinde yaptığımız işlerin genel sıralamasıdır. Eşyalı ev temizliği her gün kullandığımız ama farkına varmadığımız veya vaktimiz olmadığından dolayı yapamadığımız eşyalardaki tozu ve kiri yok etmeyi amaç edinmiştir.

Şirketimiz, yapmaya vaktiniz olmadığından dolayı yapamadığınız günlük temizlik işleri için yardımınıza koşar.Firmamız,yıllardır edindiği tecrübeler doğrultusunda evinizin temizliğini büyük bir titizlikle yapmaktadır.  Antalya ev temizliği şirketlerinin öncülerinden olan firmamız istediğiniz işlemler doğrultusunda çalışarak ve size temiz bir ev sunar.

Ev Temizliği Fiyatları

Antalya ev temizliği şirketlerinden biri olan firmamız size ve ailenize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Ailenizle yaşadığınız evinizde sizlerin yetişemediği veya vakit ayıramadığı zamanlarda evlerinizi temizlemek için elinden geleni yapmak için kurulmuş bir şirkettir.

Antalya ev temizliği şirketi olarak beklentilerinizin tam karşılığını almanız için oldukça fazla çaba göstermekteyiz. Firmamızdan evinize gelen temizlik ekibimiz oldukça profesyonel çalışmaktadır. Ekibimiz, gerekli eğitimleri alarak doğru bir temizlik yapmaktadır. Verilen eğitimler sayesinde hangi ürünü nerede kullanacakları konusunda uzmanlaşmışlardır.

Malzeme kullanma haricinde hangi bölgeyi nasıl daha hızlı temizleyeceklerini, temizliğe nereden başlamaları gerektiğinin bilincindedirler. Örneğin cam silerken hangi bez kullanılmalı, lavabolar neyle temizlenmeli, aspiratör için malzeme kullanılmalı gibi. Bu eğitimlerin asıl amacı sizlerin evini kısa sürede daha temiz bir hale getirmektir. Ekibimiz hızlı ve temiz çalıştığından dolayı sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Temizlik şirketi olarak beklentilerinizin üzerinde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden kullandığımız ekipmanlar, ekibimizin tempolu ve doğru iş yapması, personelimizin kişisel temizliği, güler yüzlü olmaları gibi ayrıntılara önem veriyoruz. Antalya ev temizliği fiyatları siz değerli müşterilerimizin istekleri ve arzuları doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.

Fiyat konusunda önemli kıstaslardan bazıları; kullanmak istenilen malzeme, yapılacak ayrıntılı işler, evdeki oda sayısı, odalardaki cam sayısı, mutfak ve banyo durumu göz önüne alınarak bir fiyat sunmaktayız. Belirlenen fiyat uygun bulunduğu takdirde hemen hizmete başlamaktayız.

Antalya Ev temizliği Firmaları

Antalya Nobel Temizlik Şirketi ev temizliğini amaç edinmiş bir şirkettir. Çalışan kadınların, çocuklarından dolayı temizliğe vakit ayıramayan kişilerin, yaşlı ve hasta, yalnız yaşayan, temizlik yapamayan veya temizlik yapmaya vakit ayıramayan birçok insanın evini temizlemesine yardımcı olmaktayız.

Temizlik sürekli kendini tekrarlayan bir döngüdür. Bu döngüden sıkılanlar için kurulmuş olan şirketimiz evinizi A’dan Z’ye temizlemektedir. Uzman ekibimiz, kaliteli malzemelerimiz sizleri memnun edecek temizlik hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz sizlerle uzun yıllar sürecek bir bağ kurmayı amaçlar. Güvenilir ekibimize emanet ettiğiniz evleriniz bıraktığınızdan çok daha güzel bir halde sizi karşılar.

Siz müşterimiz istekleri doğrultusunda rutin yani günlük temizlik işleri veya detaylı temizlik işlerinizde her zaman yanınızdayız. İşten gelip temiz bir evde dinlenmek, zaman ayırdığınız evlerde huzurla vakit geçirmek, temiz bir ortamda yaşamak için profesyonel olarak çalışmaktayız. Evlerinizdeki zararlı organizmaları temizleyerek daha ferah bir ortamda yaşamanız şirketimiz için oldukça önemlidir.

Antalya ev temizliği firmamız sizleri mutlu etmek için her geçen gün daha fazla çalışmaktayız. Sizlerin yaşam alanlarınızı en iyi şekilde temizlemek ve keyifli bir ortam yaratmak şirketimizin en temek amacıdır. Şirketimiz, Kullanılan malzemelerin kalitesi, personel hizmetleri, teknolojik ürünlerin kullanımı gibi konuları sürekli araştırıp müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Nobel Antalya ev temizliği ailesi olarak temiz bir ev için her zaman yanınızdayız.

Call Now ButtonHemen Ara