Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Antalya Dış Cephe Temizliği

Antalya Dış Cephe Temizliği

Antalya Dış Cephe Temizliği

Antalya dış cephe temizliği şirketi olarak konutlarınızdaki veya iş yerlerinizdeki binaların dış cephesini itinayla temizlemekteyiz. Binalar yüksek katlı yapılar olduğundan dolayı boya maliyeti oldukça yüksek çıkmaktadır. Bu durumdan kaçınmak isteyen kişiler son zamanlarda dış cepheleri için kaplama veya cam ve kompozit gibi malzemeler kullanmaktadır. Genellikle şirket, alışveriş merkezler, belediye binaları, kamu ve kuruluşlar, fabrikalar kaplama kullanan yapılardan bazılarıdır. Fakat bu yapıların düzenli olarak temizliği yapılması gerekir. Nobel Temizlik olarak Antalya’nın her ilçe ve semtinde en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Antalya dış cephe cam temizliği şirketleri Dış mekân temizliği görsellik açısından oldukça önemlidir. İç mekân ne kadar temiz olursa olsun dış cephenin kirli olduğu durumlarda insanlar sizin ve şirketiniz için önyargı oluşturabilir. Dış cepheler ortamda bulunan kirden ve tozdan etkilenir, araç egzozlarından çıkan gazlar dış cepheleri kirletmekte, yağmur – rüzgar gibi hava olayları da dış cephelerin kirlenmesine sebep olmaktadır.

Dış cephe cam temizliği belirli aralıklarla yapılması gerekiyor. Dış cephe temizliğini titizlikle yapan şirketimiz Nobel Temizlik uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanlarıyla hizmet vermektedir. Antalya dış cephe temizliği olarak çalışan firmamız size ihtiyacınız olan dış mekân temizliğini en iyi şekilde sunmaktadır. Yılların getirdiği deneyim ve birikimle sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de iletişim kanallarımızı kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği Önemi

Dış cephe temizliği şirket ve firma görselliği açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bir binaya girişte bizi ilk karşılayan dış cephesidir. Kirli bir görüntüyü hiç kimse istemez. İnsanlar genellikle temiz ve ferah bir ortamda bulunmak isterler. Bizler de müşterilerimizin dış cephelerini elimizden geldiğince temizleyerek dışarıdan geçen insanlar için iyi bir intiba bırakmayı amaçlamaktayız.

Örnek verecek olursak bir yere iş görüşmesine gittiğimizi varsayalım. Dışarıdan bakıldığında kirli, yıpranmış bir binada kimse çalışmak istemez. Bu tarz yerlerin iç mekân temizliğinin de iyi olmadığı düşünülür. Temiz olmayan bir ortamda hiçbir insan günün belli bir saatini geçirmek istemez. Oysaki dış cephesi temiz, her yeri pırıl pırıl olan bir binaya gittiğimizde her şey çok kaliteli görünür. Binaların dış cephesi bir nevi insanların kıyafeti gibidir. Her daim temiz ve bakımlı olmalıdır.

Bize göre temizlik dış cephede başlar iç mekanla devam eder. Antalya dış cephe temizliği firması olarak sizlere ihtiyacınız olan her alanda temizlik hizmeti vermekteyiz.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Binaların dış cepheleri isteğe bağlı olarak farklı ürünlerden oluşmaktadır. Apartman ve daireler için genellikle boya kullanılır. Ahşap görünümlü, Amerikan siding, doğal taş gibi farklı tarzlarda kaplamalarda son zamanlarda sıkça kullanılan malzemeler arasındadır. Bunlar haricinde kurumsal firmaların kullanmış olduğu cam kaplama uygulamaları da kullanılmaktadır.

Dış cepheler yapılarımızın dış görünüşünü temsil eder. Gerekli özenin gösterilmesi gerekir. Antalya dış cephe temizliği hizmeti veren firmamız Nobel Temizlik yılların getirdiği deneyim ve kalite ile her türlü temizlik işinizi yapar. Dış cephe temizliği için izlenilmesi gereken noktalar vardır.

Cam kaplama temizliği yapmadan önce öncelikle binanın bulunduğu bölge incelenir. Trafik yoğunluğu, binanın kaç katlı olduğu gibi konuların ön çalışması yapılır. Daha sonra hangi yöntemle temizlik yapılacağına karar verilir. Bu yöntemlerden bazıları vinç kurularak temizliğin yapılması, dağcı ekibiyle temizlik yapılması, platform kurularak temizlik yapılmasıdır. Çalışma yöntemi seçildikten sonra belirlenen tarih ve saatte temizlik uygulaması yapılır.

Sizlere dış cephe temizliği nasıl yapılır sorusunun yanıtını açıklayarak bu işin profesyonel ekiplerle yapılması gerektiğini de söylemek isteriz. Dış cephe temizliği oldukça dikkatli olunması gereken bir iştir.

Dış Cephe Temizliği Fiyatları

Dış cephe temizliği oldukça zahmetli ve uzman ekiplerle yapılması uygun olan bir temizlik çeşididir. Binaların cepheleri koruma yöntemlerinin az olmasından dolayı kesinlikle işini iyi yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Dış cephede temizlik yapmak için kullanılan ekipmanlar dolayısıyla fiyatlara yansıyan birçok kalem meydana gelmektedir.

Antalya dış cephe temizliği fiyatları için net bir şey söylemek mümkün değildir. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için bazı önemli hususlar vardır. Bunlardan bazıları ;

  • Binanın kaç katlı olduğu
  • Binanın yaşı
  • Binada balkon olup olmadığı
  • Bina dış cephe kaplama materyali
  • Temizlik esnasında hangi ekipmanların kullanılması gerektiği
  • Temizlik için kaç personelin çalışacağı
  • Binanın mekân bilgisi gibi konular göz önünde bulundurulmaktadır.

Doğru bir fiyat verebilmemiz için öncelikle binanızda keşif yapmamız gerekir. Bunun amacı yukarıda yazmış olduğumuz maddeler için gerekli alanları doldurarak sizlere doğru bir fiyat çıkartılmasıdır.

Dış cephe fiyatlandırmasında bir diğer hususta bina üzerinde bulunan reklam panoları, afişler, logolar gibi cepheyi etkileyecek unsurlardır. Firmamız bu şekilde cephenizi etkileyecek unsurlar için de ayrı bir fiyat çalışması yapmaktadır.

Antalya Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Antalya dış cephe temizliği veren firmamız, bölgedeki kurumsal firmalar olmak üzere her türlü dış cephe temizlik hizmeti vermektedir.  Birer kimlik gibi görünen dış cephelerinizin temizliği için en iyi personeller hizmet verirken kullanılan malzemelerimizin de kaliteli olmasına dikkat etmekteyiz.

Antalya Nobel temizlik şirketi olarak en çok önem verdiğimiz konulardan birisi de iş güvenliğidir. Dış cephe temizliklerinde oluşabilecek iş kazalarını en aza indirgemek firmamızın temel amaçlarından birisidir. Firmamız işe aldığı personellerin yaşına, kronik bir hastalığı olup olmadığına, tansiyon şeker gibi anlık rahatsızlık yaratacak hastalıklarına, yükseklik korkusunun olup olmadığına dikkat etmektedir. Firmamızda işe başlayan her personel bizler için çok kıymetlidir. Onlar için sürekli olarak düzenli aralıklarla iş güvenliği eğitimleri vermekteyiz. Bunun haricinde kullanılan ekipmanların da sağlam ve çalışır vaziyette olmasına dikkat ettiğimiz bir diğer konudur.

Antalya temizlik şirketleri bölgesel olarak birçok kurumsal firma, otel, banka gibi iş yerleri ve turistik yapılara hizmet vermektedir. Nobel Temizlik olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeler ve her geçen gün kendini geliştiren dinamik yapımız sayesinde sizler için en iyisini yapmak için çalışmaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara