Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

İncekum Temizlik Şirketleri

İncekum Temizlik Şirketleri

İncekum Temizlik Şirketleri

İncekum temizlik şirketleri olarak temiz, sağlıklı ve konforlu alanlar oluşturmak ve hizmetinize sunmak üzere yola çıktık. Temizliği, insan sağlığına zarar veren, toz, kir, leke ve benzeri şeylerden arındırmak adına yapılan uygulamaların tümüdür şeklinde tanımlayabiliriz. Temiz ve ferah ortamların insanların sadece bedensel sağlıklarını değil ruhsal sağlıklarını da korur.

İncekum temizlik firmaları Düzenli, ferah ve aydınlık ortamlar insan ruhunu rahatlatır. Kaygı, kasvet ve olumsuz duyguların dağılmasını sağlar. Rahatlama ve huzur ortamının ruhunda hâkim olmasını sağlar. Tüm çalışma sistemlerimizi ve kalite hedeflerimizi, sizlerin konfor, sağlık ve mutluluğu üzerine kurduk. Bu hedeflerin bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmak,
  • Teknolojik yenilikleri hizmet sunumumuza dâhil etmek,
  • Tüm müşterilerimize sağlıklı, konforlu ortamlar sunmak,
  • Çalışanlarımızın hizmet içi eğitimlerini tamamlamak,
  • Hizmet sonrası destek çalışmalarımızı sürdürmek,
  • Müşteri memnuniyetini, çalışma sistemimizin ana merkezinde konumlandırmak.

İncekum temizlik şirketi olarak sağlıklı ve mutlu bireylerin temiz, hijyenik ve ferah ortamlarda yaşayabileceğini biliyoruz. Tüm hizmet prensibimizi sizin sağlık ve mutluluğunuz üzerine kurduğumuzdan sizlere mutlu yaşam alanları vadediyoruz.

İncekum Ev Temizliği

İncekum ev temizliği Evlerimiz, barınma, beslenme, dinlenme gibi hayati ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz kişisel alanlarımızdır. Dolayısıyla sağlığın ve konforun en üst düzeyde olması gereken evlerimize İncekum ev temizliği hizmetimizde özen gösteriyoruz. Kişisel anlarınızın konforuna ve titizliğine gösterdiğiniz azami hassasiyeti görüyor ve aynı titizlikle yaşam alanlarınızı temizliyoruz.

Camlarınızdan perdelerinize, dolap içlerinden mobilyalarınıza, tezgâhlardan küvetlerinize, vitrinlerinizden tablolarınıza kadar özenle temizliyoruz. Temizlik esnasında ise elbette belirli bir düzen ve sıralama üzerinde ilerliyoruz. Sıralamamız temizlikten kirli alanlara ve bakteri oranı düşük yerlerden yüksek yerlere doğru ilerlemektedir.

İncekum ev temizlik şirketleri olarak önce cam, ayna, tablo gibi daha temiz olan yerlerden başlıyoruz. Sonrasında salon, oda ve mobilyaların temizliğini yapmaktayız. Mutfak ve girişin temizliğinin ardından mahallerin zemin temizliğine geçiyoruz.

Banyo ve tuvalet temizliğinin ardından işlemimizi sonlandırıyoruz. Temizlik esnasında kullandığımız malzemeleri de kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde seçiyoruz. Banyo ve tuvalet gibi mahallerde çamaşır suyu gibi kimyasal malzemeler, zeminlerde ahşap koruyucu temizlik ürünleri, cam, tablo, vitrin gibi yerlerde aşındırıcı olmayan, matlık oluşturmayan malzemeler kullanıyoruz.

İncekum Ofis Temizliği

Ofislerimiz günümüzün büyük kısmının geçtiği çalışma alanlarımızdır. Tıpkı evimiz gibi temizliğine ve konforuna önem verdiğimiz mekânlardandır. Düzenli, temiz ve rahat çalışma alanları hem kişinin motivasyonunu arttırır, hem de ziyaret eden müşteriler için sistemli bir iş ortamı sunarlar. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerden olan ofislerin temizliği ve hijyeni oldukça önemlidir. İncekum ofis temizliği esnasında tüm mahal ve kullanılan araç-gereçler itina ile dezenfekte edilmektedir.

Nobel Temizlik şirketi olarak, çöplerin toplanması ve çöp torbası temizlenmesi, cam, ayna, tablo gibi düz alanların temizliği, telefon ve ofis gereçlerinin temizlenmesi, mobilyaların vakumlu buhar makinaları ile temizlenmesi, zeminlerin temizliği ve kapıların temizlenmesi sıralaması ile yapmaktayız.

İncekum temizlik firmaları olarak temizlik hizmeti sırasında kullanılan malzemeleri, kullanım yerlerine göre sınıflandırıp ayrı mekanların temizliğinde kullanıyoruz. Örneğin telefon ve bilgisayarları temizlediğimiz malzemeler ile mobilya temizliklerinizi yapmıyoruz. Her grubun temizlik malzemesi ayrı olarak kullanılıp, ayrı şekilde muhafaza edilmektedir. Böylelikle yapılan temizliğin hijyenik olması sağlanmaktadır. Bakteri taşınmasının önüne geçilmektedir. Temiz, bakterilerden, akarlardan arındırılmış ferah ve sağlıklı iş ortamları sunmaktayız.

İncekum Dış Cephe Temizliği

İncekum dış cephe temizliği  Teknolojinin ilerlemesiyle daha çok maden işlenebilir ve kullanabilir hale gelmiştir. Binalar da teknolojinin bu fırsatını değerlendirmektedir. Günümüzde cephe kaplamaları çeşitlilik göstermektedir. Doğal taşlar, alüminyum ve cam gibi farklı malzemeler cephe kaplamasında kullanılmaya başlanmıştır.

Bina cephesinde pencere oranı fazla ise dış cephe kaplaması için, bütünlüğün bozulmaması adına cam cephe kaplamaları tercih edilmektedir. Daha çok estetik açıdan tercih edilen bu kaplama şekli temizliğinin de düzenli yapılmasını gerektirir. Yağmur, kar, rüzgâr ve tozlar dolayısıyla cam yüzeyinde tozdan tabaka oluşmaktadır.

Hem görünüşü hem de güneş ışığını olumsuz etkileyen bu sorundan kurtulabilmenin yolu İncekum dış cephe temizliği yaptırmaktan geçer. Dış cephe temizliği yapılırken binanın boyuna uygun olarak asansör ya da vinç sistemi kullanılır. Temizlik esnasında seçtiğimiz malzemeler ise kaplamanın teknik özelliklerine uygun olarak belirlenmektedir.

Cephe kaplamasını aşındırmayacak, matlık oluşturmayacak çözeltiler seçilmektedir. İncekum temizlik şirketleri dış cephe temizliğinde de sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Cephe temizliğinde cephe kirleri, binanın bulunduğu yere farklılık gösterse de ağırlıklı olarak tozlardan oluşmaktadır.

İncekum Nobel Temizlik Şirketi

İncekum Nobel Temizlik Şirketi olarak sizlere sağlıklı, hijyenik ve ferah yaşam alanları sunmamın mutluluğunu yaşıyoruz. Ev ve ofisler gibi kişisel alanlarınızın temizlik ve sağlığında dahi bize duyduğunuz güvene teşekkür ediyor, daha iyisini sunmak adına hizmetlerimize devam ediyoruz. Camlarınızdan mobilyalarınıza, tablolarınızdan yataklarınıza, perdelerinizden dolap içlerine, zeminlerden, lavabolarınızdan mutfak tezgâhına, beyaz eşyalarınızdan kapı kollarınıza kadar köşe bucak her yerin temizliğini yapıyoruz. Titizlikle temizlediğimiz alanlara siz mutluluk doldurun.

Kuruluş amacımızı, müşterilerimizin istek ve önerileriyle pekiştirip, başladığımız noktadan çok daha ileride güvenle durmanın kıvancını yine siz müşterilerimizle paylaşıyoruz.  Deneyimli ve uzman çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, güler yüzlü çalışma anlayışı, titizlik ve özenle verilen temizlik hizmeti Nobel Temizlik şirketi ailesinin büyümesine vesile olmuştur. Sağlığınıza gösterdiğimiz önemi tüm hizmet periyodumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Kullandığımız tüm temizlik malzemelerini ayrı gruplar halinde kullanıp, ayrı şekilde muhafaza ediyoruz. Temizlik, sağlık, hijyen ve konfor sunduğumuz yaşam alanlarınızı sizlerin de sıkı sık havalandırmanızı tavsiye ederiz. İncekum temizlik şirketleri olarak aydınlık, mutlu ve sağlıklı günlerde buluşmak için hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHemen Ara