Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Finike Temizlik Şirketleri

Finike temizlik şirketleri

Finike Temizlik Şirketleri

Finike temizlik şirketleri konusunda Antalya’nın en gözde temizlik firması olarak hizmet vermekteyiz. İstediğiniz gün ve saatte evinizin, ofisinizin, bina dış cephe temizliğinizin, sahip olduğunuz otelin temizliğini ayrıntılı bir biçimde yaparak size tertemiz bir alan sağlıyoruz. Yaptığımız kaliteli hizmet sırasında piyasada bulunan ve temizlediğimiz alanlara özel olarak hazırlanan  bitkisel temizleyicileri kullanıyoruz. Böylece temizlikten sonra da bir süre daha alanın kirlenmesini önlüyoruz.

Temizlik hizmeti sırasında güvenli bir hizmet almak istediğinizi biliyoruz. İşinin erbabı olan temizlik için çalışan arkadaşlarımızla her zaman güvenilir hizmeti size sunuyoruz. Finike temizlik firması Nobel Temizlik olarak sadece istediğiniz bölgeleri temizliyor ve temizlik yaptığımız alanda herhangi bir hasar bırakmadan siz değerli müşterilerimize ferah bir alan bırakıyoruz. Yapmış olduğumuz strateji sayesinde titiz olduğu kadar hızlı bir temizlik işlemi gerçekleştirerek vaktinizden çok fazla almıyoruz.

Finike Ev Temizliği

Misafir ağırladığımız, yemek yaptığımız, dinlendiğimiz evlerimizin temizliği, sağlığımız ve güzel vakit geçirmemiz açısından önemli bir durumu temsil eder. Uzman bir ev temizliği almak istediğiniz durumlarda Antalya’nın en iyi temizlik şirketi Nobel Temizlik olarak ev temizliğinizi gerçekleştirmekteyiz. Finike’nin birçok mahallesinde olduğu gibi Hasyurt, Sahilkent mahallelerine de yaptığımız kaliteli temizlik hizmetini götürüyoruz. Eli çabuk olan ekip arkadaşlarımızla özenli bir temizlikle görevimizi yerine getiriyoruz.

Titiz ve hijyenik bir ev yaşamına sahip olmanız için öncelikle pencerenizin temizliğini gerçekleştirip ardından evinizde bulunan bütün dolapların iç ve dış yüzeylerini siliyoruz. Silme işlemi sırasında anti bakteriyel bezler kullanıyoruz. Böylece temizlenen bölgeler, bir süre mikropsuz kalıyor. Lavabo ve tuvaletleri bu bölgelere özel deterjanlarla detaylıca temizliyoruz. Finike ev temizliği için son adımda yerlerinizi süpürüyor ve parkelerinize özel temizleyicilerle silerek temiz bir evi sizlere  bahşediyoruz.

Finike Otel Temizliği

Otelinizin temiz olması, müşteriler tarafından seçilme şansınızı oldukça yükseltir. Özellikle tatil sürecinde çok fazla giriş çıkış işleminin gerçekleştiği otellerde kirlilik, çok sık meydana gelir. Finike temizlik şirketi içinde yarattığı tekniği sayesinde en iyi otel temizliği hizmetini veren firmamız Nobel Temizlik olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Otel temizliği konusunda deneyime sahip iş arkadaşlarımızla temizliği, hızlıca yapıyor ve yeni gelecek müşterilerinizin temiz bir oda bulmasına yardımcı oluyoruz.

Finike otel temizliği için önceliği, üst katlara veriyoruz. Bütün odaları temizliğini camlardan başlayarak dolap, masa, koltuk gibi bölgeleri donanımlı ekipmanlar ve ürünlerle temizliyor ve mis kokulu bir odaya sahip olunmasına sağlıyoruz. Lavabo, tuvalet ve duşa kabinin temizliğini özverili şekilde yaparak hijyenik bir banyo ortamı oluşturuyoruz. Yerleri, süpürüyor, siliyor ardından bütün katların temizliğini en ince ayrıntısına kadar iyi bir teknikle yapıyoruz.

Finike Ofis Temizliği

Ofislerimiz, iş arkadaşlarımızla paylaştığımız ve gelen müşterileri misafir ettiğimiz yerlerdir. Zamanımızın büyük bir bölümünü ayırdığımız ofislerimizde iyi bir temizlik yapılması, sağlık açısından ve görsel açıdan büyük bir kazanım sağlar. Finike ofis temizliği için hizmet veren Nobel Temizlik firması olarak ofis temizliği için gerekli olan her türlü işlemi sırayla ve iyi bir teferruatla uyguluyoruz.

Ofis temizliği sırasında cam temizliğini yaptıktan sonra masalarınızın, bilgisayarlarınızın, dolaplarınızın kirliliğini gideriyoruz. Sonrasında tuvaletleri ve lavaboları bu civarlar için özel olarak hazırlanmış ürünlerle var olan kirliliği yok ediyoruz. Son evrede yerlerde bulunan kirliliği önce süpürerek ardından silerek gideriyoruz. Finike temizlik şirketleri içinde olan firmamızla gerçekleştirdiğimiz temizlik sayesinde sizlere çok iyi bir çalışma alanı meydana getiriyoruz. Çalışma hayatınızın daha verimli bir şekilde olmasını sağlamak için verdiğimiz hizmetten mutluluk duyuyoruz.

Finike Dış Cephe Temizliği

İşyerimizin, evimizin granit, mermer veya cam fark etmeksizin binalarımız, zaman içerisinde kirlenerek kötü bir görüntüye sahip olur. Bu kötü görüntüden kurtulmak için yıl içinde 2 defa profesyonel olarak dış cephe temizliğinin yapılması gerekir. Finike temizlik şirketleri arasında dış cephe temizliği konusunda uzmanlaşmış firmamız Nobel Temizlik olarak dış cephelerinizin sahip olduğu pisliği temizliyoruz. Bunun için bütün güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Finike’nin her beldesinde olduğu gibi Yeşilyurt ve Turunçova beldelerinde de her temizliği yaptığımız gibi dış cephe temizliğini de yapıyoruz. Mimariye uygun olarak seçtiğimiz birinci sınıf marka ürünlerle bütün cepheyi sabunluyoruz. Sabunlama işleminin tamamlanmasından sonra tazyikli su veya silmeyle durulama işlemine geçiyoruz. Son adımda cepheyi kuruluyoruz. Finike dış cephe temizliği için yaptığımız detaylı temizlik sayesinde size harika bir bina bırakıyoruz.

Finike Temizlik Şirketleri Hizmetleri

Antalya’nın her ilçesinde olduğu gibi Finike’nin de Sahilkent, Hasyurt  gibi değerli mahallelerine de temizlik işi görevimizi götürüyoruz. Yaptığımız kaliteli temizlik sayesinde Turunçova, Sahilkent, Hasyurt, Yeşilyurt gibi mahallelerde yaşayan veya çalışan müşterilerimizin her türlü ofis, ev, dış cephe, otel temizliğini yerine getiriyoruz. Finike temizlik şirketleri arasında piyasanın en iyi ürünlerine ve en sağlam ekibine sahibiz.

Finike Nobel Temizlik Şirketi olarak alanında uzman kadromuzla ve en iyi fiyat tarifelerimizle müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Aşama aşama gittiğimiz temizlik sayesinde titiz olduğumuz kadar hızlı ve pratik bir temizlik hizmeti veriyoruz. Her zaman müşterilerimizi, memnun etmek için uğraşıyor ve bu yüzden vakitlerinden çok fazla almadan özenli temizlikle rahat ve ferah bir ortamda vakit geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Müşterilerimize istediği yerde ve istediği zamanda nitelikli temizlik hizmetimizden faydalanmasını bekliyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara