Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Belek Temizlik Şirketleri

Belek Temizlik Şirketleri

Belek Temizlik Şirketleri

Belek temizlik şirketleri arasında yer alan firmamız Nobel Temizlik, Antalya’nın her yerine güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunar. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle ev, ofis, otel, fabrika, cami vb. yapıların temizliğiniz yapıyoruz. Güvenilir ve kaliteli ekipmanlar ve yapıya göre değişen yöntemlerle sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Belek temizlik şirketleri tarafından düzenli olarak haftalık, iki haftalık veya aylık temizlik yapılmaktadır. Odaların, mobilyaların, mutfağın, banyonun ve balkonun temizliği için profesyonel hizmet sunan firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Belek bölgesinde bulunan firmamız tarafından son derece ekonomik bir temizlik hizmeti sunulmaktadır. Siz de indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilir ve evinizle iş yerinizin temizliğini yaptırabilirsiniz.

Belek Ev Temizliği

Ev temizliği konusunda Belek temizlik firmaları arasında yer alan firmamız, yıllardır Antalya’nın en çok tercih edilen adresidir. Evlerimiz, hayatımızın en anlamlı anlarının yaşandığı yerlerdir. Bununla beraber yoğun geçen günlerimizde de en iyi oralarda dinleniriz. Bunun için ise evlerin gerekli hijyene sahip olması gerekir. Fakat çoğu zaman yeterli zamanı ayıramayabiliriz. Bu noktada Nobel Temizlik olarak alanında uzun yıllardır emek vermiş, son derece tecrübeli personeller sayesinde evlerinizin temizliğini yapmaktayız.

Temizliğe ilk olarak silme ile başlıyoruz. Camlarınızı gerekli ekipmanlarla temizliyor evinizin içerisini havalandırıyoruz. Belek temizlik şirketleri bünyesinde hizmet veren firmamız, mobilyalarınıza oldukça titiz bir şekilde yaklaşır. Mobilya silme işleminin ardından oda genel temizliği yapılır. Ardından mutfak dolapları temizlenir. Yatak odası gibi yerlere girilmesini istemiyorsanız onu özel olarak belirtebilirsiniz. En son lavabo, banyo ve tuvalet temizliği yapılır. Bütün temizlik en kaliteli ekipmanlarla gerçekleşir. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belek Otel Temizliği

Belek, ülkemizin önde gelen turistik merkezlerinden bir tanesidir. Bunun bilincinde olan Belek otel temizliği hizmeti veren firmamız, otellerinizin her daim temiz olmasını sağlar. Son teknoloji temizlik ekipmanları, kaliteli temizlik malzemeleri ve uzman personellerin yardımıyla tüm otelin temizliğini yaptırmanız mümkündür. Odalarda detaylı temizliğe ek olarak, otelin iç mekân ve dış cephe temizliklerini sağlayacak çalışmalarımız mevcuttur. Otel temizliği çalışmalarımızı şu durumlara göre gerçekleştirmekteyiz;

 • Otellerde kurumsal müşterilerimiz tarafından talep edilen düzenli veya belirli periyotlarla yapılacak genel temizlik hizmetlerine katılmaktayız.
 • Her gün belirli saatlerde tüm odaların temizlenmesini sağlayacak personellerimizden uygun fiyatlarla yararlanmanız mümkündür.
 • Oda temizliğine ek olarak lobinin, resepsiyonun, mutfağın, koridorların, merdivenlerin, mobilyaların ve camların temizliği için firmamızdan destek alabilirsiniz.
 • Bulaşık, çamaşır, iç mekân temizliği ve dış mekân temizliği için onlarca personelimizle Belek genelinde hizmet vermekteyiz.

Belek Ofis Temizliği

Belek ofis temizliği hizmetimiz için kurumumuza telefon edebilir, haftanın kaç günü temizlik yapılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Belek ve civar ilçelerde bulunan tek katlı ofisler ve çok katlı ofis temizliği yapmaktayız. Belek temizlik şirketleri için araştırma yapan müşterilerimiz, bugüne kadar sağladığımız müşteri memnuniyetimiz nedeniyle bize ulaşmaktadır. Ofis çalışmalarımızı şu şekilde sürdürüyoruz;

 • Ofisinizin mesai saati başlamadan önce veya mesai sona erdikten sonra temizlik yapmak üzere personellerimizi ofisinize yönlendirebiliriz.
 • Ofisin tüm departmanlarının temizliğini sağlamak üzere uzman personellerle iki saatten kısa süre içerisinde temizliği sonlandırmaktayız.
 • Çalışma mekânının kaç odasının bulunduğuna, kaç departmandan oluştuğuna ve kaç metrekare olduğuna bağlı olarak personel sayısını arttırabiliriz.
 • Ofis temizliklerimize bulaşıkların yıkanması, lavabonun temizliği, mutfağın temizliği, çalışma alanlarının ve mobilyaların temizliği, teknolojik aletlerin temizliği dâhildir.
 • Yerlerin, masaların, camların, televizyon ve monitörlerin temizliği, mekânın her bölgesinde toz alma çalışmalarının yapılması sağlanacaktır.

Belek Dış Cephe Temizliği

Binanızın dış cephe kaplamasının temizlenmesiyle ilgili çalışmaların profesyonel bir ekip yardımıyla tamamlanmasını istiyorsanız, Belek dış cephe temizliği firmamızla görüşebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla, hafta içi ve hafta sonu her gün kurumsal ve bireysel müşteri taleplerini yerine getirmekteyiz. Binanın mantosuna ek olarak, tüm camlarının temizliğini sağlamak üzere son teknoloji ekipmanlar ve tecrübeli personellerle birlikte çalışmaktayız.

Belek temizlik şirketi olarak sektörde yüzlerce müşterimizin isteğine uygun şekilde dış cephe temizliği yapmış bulunuyoruz. Evinizde, dükkânınızda, fabrikanızda veya kaç katlı olduğu fark etmeksizin, binanızın tüm yüzeylerinde dış cephe temizliği yapmaya uygun ekipmanlara sahibiz. Firmamızı ziyaret ederek veya telefon numaramız aracılığıyla bilgi aldıktan sonra anlaşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Binanızın iç ve dış tüm temizliği, kaç metrekarelik alanın temizlenmesini istediğinize göre farklılık gösteren personellerimizle sağlanacaktır.

 • Dış cephe temizliklerinde, binanın en üst katına yerleştirdiğimiz asansör mekanizması yardımıyla çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.
 • İki veya üç katlı binalarda, asansöre ihtiyaç duyulmaksızın dışarıdan temizlik yapılması mümkündür.
 • Rezidanslarda, otellerde ve villalarda en çok ilgi gösterilen hizmetimiz, yapının iç ve dış temizliği için bir arada olan çalışmalarımızdır.
 • Kullanılacak malzeme maliyeti ve çalışma süresince personellere ne kadar ücret ödenmesi gerektiğiyle ilgili tüm detayları, anlaşma öncesinde belirlemekteyiz. Temizlik hizmeti sona erdikten sonra ekstra ücret ödemeniz söz konusu değildir.

Belek Temizlik Şirketi Hizmetleri

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için yıl boyunca çok uygun fiyatlarla temizlik hizmeti vermekteyiz. Belek Nobel Temizlik Şirketi olarak, bünyemizde faaliyet gösteren onlarca personelimizle birlikte otellerde, evlerde, ofislerde ve okullarda detaylı temizlik yapıyoruz. Temizlenecek olan eşyaların ve yüzeylerin yapısına uygun temizlik malzemeleri ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Belek temizlik şirketleri için arayışta olan müşterilerimizin taleplerini tam olarak karşılamak için uygun fiyat ve yüksek performans düsturuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamız tarafından inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, apartman temizliği, dış cephe temizliği, ofis ve işyeri temizliği, okul temizliği, fabrika temizliği, nakliye öncesi temizlik hizmetleri verilmektedir. Çalışılacak olan mekânın büyüklüğüne ve talep edilen iç veya dış temizliğe bağlı olarak, yapılacak işteki personel sayımız değişiklik göstermektedir. Siz de Nobel Temizlik iletişim kanallarından bir tanesini kullanarak kaliteli hizmet ile bulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara