Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Alanya Ev Temizlik İş İlanları

Alanya Ev Temizlik İş İlanları

Alanya Ev Temizlik İş İlanları

Alanya Ev temizlik İş İlanları firmamız tarafından veriliyor. Temizlik personellerinin gerçekleştirmiş oldukları temizlikler kolay ve pratik uygulamalar halinde yapılıyor.  İster şirket temizliği olsun ister evlerdeki temizlikte olsun, eşyalı oturma alanları dairelerindeki temizlik olsun personellerimiz tarafından bakımlı ve temiz bir şekilde yapılıyor.

Çalışacak temizlik personellerinin Kişisel bakım ve temizliğini hassasiyet göstermesi oldukça önemlidir. Malzemeler girişi yakın uygun bir yerlerde koruma altına alınır. İşe başlamadan önce uygun maske eldiven ve koruyucular giyilir. Daha sonra ise temizliğe tavandan başlanarak Tabana sağdan sola başlanıp temizlik yapılmaya başlanır. İş esnasında sigara ya da alkollü maddeler içilmez.

Mola süresinde ise gösterilen uygun alanda belirtilen süreler içerisinde yeme içme ihtiyaçları giderilebilir. Kaba ve yüksek bir sesle birbirlerine hitap etmeleri doğru değildir. İşe uygun malzeme kullanmak ve uygulama şekillerine dikkat etmek oldukça önemlidir. Personeller dinlenme amaçlı da olsa salonlar veya da diğer oturma odalarına oturmamalıdır.

Temizlik Giyerken Ne Giyilir?

Personellerimizin galoş giymeleri oldukça önemlidir. Galoş yerine temiz terliklerde giyilmesi sert zemin temizliğinde dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Halı Yıkama gibi işlerde önem taşır. Temizlik yapılacağı ortamda işe başlamadan önce keşif yapmak kırık dökük olanlar varsa hasarlı alanlar varsa buraları not etmek temizlik firmalarına ait olabilmektedir.

Ekip Şefleri 

Alanya Ev Temizlik İş İlanları firmamız tarafından yapılıyor. Kalabalık çalışmalarda hizmet alınacak olan kişilerin ekip şefleri ile muhatap olmaları gerekmektedir. Eşyaları çekerken mobilyaların çizilmemesine dikkat edilir. Islak zeminlerde kaygan zemin levhalarını kullanılması oldukça önemlidir. Mermer ve tezgahların cam önlerinin üzerine çıkılmaması merdiven kullanılması oldukça önemlidir. Müşterilerin özel eşyalarını bulunduğu alanlara girmemeleri gerekir.

Temizlik Firmaları Nereye Hizmet Verir? 

Alanya ev temizlik iş ilanları firmamız tarafından veriliyor. Temizlik firmaları evlere ofislere, iş yerlerine, okullara, fabrikalara ve daha birçok çeşitli yerlere temizlik hizmeti verebiliyor. Temizlik hizmeti verirken evin konumu, evin ne kadar kirli olduğu, hangi malzemelerin kullanılması gerektiğine temizlik şefi karar verir. Bu şekilde kaç kişilik bir ekip oluşturması gerektiğini de belirler.

Call Now ButtonHemen Ara