Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90 543 866 66 07
e-mail: nobeltemizlikk@gmail.com

Alanya Ev Temizliği İş İlanları

Alanya Ev Temizliği İş İlanları

Alanya Ev Temizliği İş İlanları

Alanya ev temizliği iş ilanları kategorisi incelendiğinde birçok ilan verildiği görülür. Bu ilanların çoğu Alanya içerisinde bulunan temizlik firmaları tarafından verilmektedir. Yine bunun ile beraber birçok firma ya da kişi de bu şekilde ilanlar vererek temizlik için yardımcı kişiler aramaktadır. Bu kişiler haftanın bazı günlerinde yardımda temizlikçi elemanlar çağırarak ev işlerine yardımcı olmaları konusunda isteklerde bulunur. Kişiler genellikle ev temizliği için çağırmaktadır.

Firmalar ise ofis temizliği için bu eleman ilanlarını vererek ofislerinin temizlenmesi konusunda yardım alırlar. Ofis için aranan temizlikçi ilanlarında genellikle birden fazla kişi çağrılarak komple ofisim temizliği yapılmaktadır. Ya da temizlik firmaları Alanya ev temizliği iş ilanları verdiği zaman gelen kişiler ile katıldıkları ihaleler inşaat sonrası temizlik için kişileri günlük olarak çağırmaktadır. Böylelikle onlara belli bir ücret ödeyip kalan ücreti de kendileri almaktadır.

Alanya Ev Temizliği İşleri

Alanya ev temizliği iş ilanları incelendiği zaman bu ilanlarda genellikle kadın yardımcılar aranmaktadır. Bu yardımcılara evlerin dipli Bucaklı temizlenmesi işi yaptırılır. Özellikle bayram öncesi ilanlar oldukça fazla olur. Çünkü bayram öncesinde insanlar dipli Bucaklı bir temizlik yapıp evlerini bayrama hazırlarlar. Kimi kendi işimi kendisi yaparken kimisi de çalıştığından dolayı ya da hastalık çocuk gibi durumlardan dolayı kendisine yardımcı birileri çağırtır ve onlar ile beraber iş yapılmasını isterler.

Bu temizlik esnasında evler genellikle komple silinip süpürülür. Cam kapı temizliği yapılır. Tuvalet banyo mutfak dolapları elden geçirilerek ev güzelce temizlenir. Bu izler evin büyüklüğüne göre kimi zaman bir günde birer kimi zaman ise ertesi güne sarkabilir. Bu işlerim ücretleri günlük olarak hesaplanır. Gün içerisinde iş bitiminde ücret ödenir. Eğer bir kaç saat daha fazla çalışılması istenirse ona göre ek bir ücret belirlenerek o şekilde ödeme yapılır. Siz de istediğiniz zaman Alanya ev temizliği iş ilanları sayfası üzerinden ilan verebilir ve kendinize yardımcı birilerini ayarlayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara